HAKKIMIZDA

OTC Logistics, 2016 yılından bu yana geniş müşteri yelpazesine yaratıcı lojistik hizmetler sunmaktadır. Sunulan her hizmet deneyimli proje yöneticimiz tarafından yönetilir ve proje koordinatörlerinden oluşan bir ekip tarafından desteklenir.

Misyonumuz

OTC Logistics, hızla gelişen bir sektörde önde gelen tam hizmet lojistik sağlayıcısı ve forvarder olmayı hedefliyor. Hissedarlarımıza değer artışı sağlamanın yanı sıra müşterilerimize yaratıcı ve uygun fiyatlı çözümler sunmaya kendimizi adadık. Çalışanlarımıza hem eşsiz kariyer gelişimi hem de kişisel gelişim fırsatları sunarak bu iki hedefe ulaşıyoruz.

Yönetim

Kirk Lane

Genel Müdür OTC Logistics

Kiki Dikmen

GETCHOICE! CEO’su

Javier Loya

CEO ve Yönetim Kurulu Başkanı

TARİHÇEMİZ

OTC Global Holdings’in lojistik bölümünün temelleri 2016 yılında şirketimizin CEO’su Javier Loya ve Kıvanç Dikmen tarafından atıldı. Bu iki yönetici 1 Haziran 2016 yılında günümüzde OTC Logistics olarak bildiğimiz şirketi resmi olarak kurdu. O günden itibaren, OTC Logistics tam hizmet veren lojistik sağlayıcısı halini aldı.


OTC Global Holdings ve CHOICE! Energy’nin alanının en iyileriyle çalışma politikasını benimseyen OTC Logistics, yetenekli satış personellerine destek olmak için lojistik sektörlerde kendini kanıtlamış operasyonel birimler oluşturmuştur. Bunu kaliteli çalışma olanakları, girişimciliğe açık ortam, en son teknoloji sistemler, endüstri lideri maaşlar ve üst düzey katkılar sunarak yapıyoruz.


OTC Logistics, Haziran 2016’daki kuruluşundan bu yana geçen çok kısa zaman diliminde her çeyrekte ölçülebilir bir büyüme yaşayarak, ABD ve Uluslarası nakliye dünyasında tercih edilen lojistik hizmet sağlayıcısı olarak adını duyurdu. Şirketimizin geleceğine baktığımız zaman, hızla ve katlanarak büyümemiz, çalışanlarımızın gelişimleri ve ortaklarımızın yatırımlarının getirileri için bütün parçaların yerinde olduğunu görebiliyoruz.

Gazilerimize Ait Olan İş Yerleri ile Gurur Duyduğumuz Ortaklığımız

SDVOSB ile stratejik bir ortaklığımız bulunuyor. Her yıl federal kontrat gelirlerinin %3’ü veya daha fazlası ortağı olmaktan gurur duyduğumuz hizmet engelli gazilerin küçük işletme programına destek amaçlı veriliyor.

History

The seeds were planted for the founding of a logistics division of OTC Global Holdings in 2016 by CEO Javier Loya and CHOICE Energy Managing Partner Kivanc Dikmen. On June 1st, 2016, these two leaders officially founded what is today known as OTC Logistics. Since that day, OTC Logistics has developed into a full-service logistics provider.

Mirroring OTC Global Holdings and CHOICE Energy’s business practice of hiring the best-of-the-best, OTC Logistics has followed suit and built strong operational units based on each Logistics sector to support our diverse and talented sales staff. We do this by providing quality work facilities, an entrepreneurial environment, cutting edge technology, industry-leading compensation, and top-shelf benefits.

In a very short time-frame, OTC Logistics has established its name as the go-to provider in the domestic and international shipping world, achieving measurable growth quarter-over-quarter since its founding in June 2016. As we look to the future, we see that all the pieces are in place for employee development, ROI for shareholders, and exponential growth.

Proud Veteran-Owned Partnership

We have a strategic partnership with an SDVOSB, and are proud partners with the Service-Disabled Veteran-Owned Small Business Program, which rewards 3% or more of all federal contracting dollars to SDVOSB’s each year.
Scroll to Top